Техніка Lemken підвищила рентабельність виробництва у «Агрофорті»

ТЕКСТ: ІГОР КОВАЛЕНКО

«Агрофорт» — один із ключових підрозділів Групи МХП. Земельний банк господарства налічує 13 200 га. До його складу входять чотири відділки площею від 3000 до 4000 га, розташовані у Кагарлицькому і Ставищанському районах Київщини та Оратівському — на Вінниччині. Відстань поміж окремими відділками сягає майже 200 км, що зумовлює специфічне розташування технопарку господарства. Кожен відділок має власну базу та необхідну техніку, що майже виключає потребу в її переміщенні на далекі відстані. Це досягається, зокрема, завдяки вибору продуктивних надійних агрегатів, здатних гарантовано закрити виконання того чи іншого завдання. Передусім це стосується ключової для «Агрофорту» агротехнічної операції — оранки ґрунту, яка покладена на плуги LEMKEN Diamant.

Продовжити читання “Техніка Lemken підвищила рентабельність виробництва у «Агрофорті»”

У Рівненській області відкрився новий дилерський центр TITAN MACHINERY Ukraine

20 вересня у Рівненській області, село Біла Криниця відбулось урочисте відкриття нового дилерського центру TITAN MACHINERY Ukraine, офіційного дистриб’ютора компанії CASE IH. На захід завітали партнери, клієнти та офіційна делегація компанії CASE IH. Продовжити читання “У Рівненській області відкрився новий дилерський центр TITAN MACHINERY Ukraine”

Вартість української лохини на європейському ринку – одна з найнижчих

Українські фермери продають лохину (чорницю садову) на європейському ринку майже за найнижчими цінами. Продовжити читання “Вартість української лохини на європейському ринку – одна з найнижчих”

Скільки треба пити щодня дорослій людині?

Кожна людина потребує пити більше, ніж навіть хочеться. Чому? Все доволі просто. Коли рідина потрапляє до органузму вона спричиняє кращий обмін речовин. Скільки треба пити щодня? Залежно від статі, віку, ваги людини та фізичного навантаження денна норма споживання рідини є різною.

Продовжити читання “Скільки треба пити щодня дорослій людині?”

Ефективні способи побороти депресію

Стан загального зниження настрою в повсякденному житті ми звикли називати депресією. Моду на таке позначення «відсутності настрою» завезли перші американські фільми ще у 90-х роках. Не надто заглиблюючись у подробиці та тонкощі діагнозу глядачі почали співвідносити поганий настрій та депресію. «Депресія та шляхи її подолання» — це тема № 1 усіх глянцевих журналів.

Продовжити читання “Ефективні способи побороти депресію”

Содержанку Райнина – Светличную призвали уйти с должности губернатора Харьковщины

Украинские феминистки призывают председателя Харьковской областной администрации Юлию Светличную, которую считают любовницей главы Администрации президента Игоря Райнина, уйти с занимаемой должности в знак протеста против откровенно сексистской, гендерно несбалансированной политики руководства государства.

Продовжити читання “Содержанку Райнина – Светличную призвали уйти с должности губернатора Харьковщины”

Креді Агріколь Банк запустив «Агро школу»

«Агро школа» від Креді Агріколь Банку — це навчальний проект, спрямований на розширення експертизи та поглиблення знань фахівців банку у сфері агробізнесу. Проект охоплює всі регіони та бізнес-лінії.      Продовжити читання “Креді Агріколь Банк запустив «Агро школу»”

ТМ «Щедрий ДАР» презентувала першу в Україні вітамінізовану олію

Компанія Kernel презентувала оновлену та ще кориснішу версію олії ТМ «Щедрий дар» (0,75 л), яка крім природного вмісту вітаміну Е додатково збагачена вітамінами А та D. Це стало можливим завдяки впровадженню сучасної технології фортифікації — цілеспрямованого насичення продукту корисними елементами. Компанія Kernel першою започаткувала в Україні таку технологію. Продовжити читання “ТМ «Щедрий ДАР» презентувала першу в Україні вітамінізовану олію”