У столиці відбудеться міжнародний технічний конкурс InterAGRO Innovation Award 2018

А Ви вже готові спіймати «хвилю агроінновацій» від учасників міжнародного технічного конкурсу InterAGRO Innovation Award 2018? Продовжити читання “У столиці відбудеться міжнародний технічний конкурс InterAGRO Innovation Award 2018”

Аграрний бізнес інвестує в біоенергетику

«Біоенергетика як інвестиції майбутнього» — ключова тема міжнародного форуму біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі  AgroEnergyDAY 2018, який відбудеться 30-31 жовтня в Міжнародному Виставковому Центрі. Продовжити читання “Аграрний бізнес інвестує в біоенергетику”

ПроАгро Груп провела Олійно-жирову конференцію-2018

18 жовтня компанія «ПроАгро» провела II щорічну Олійно-жирову конференцію, яка стала не лише майданчиком для обміну досвідом та окремими лайфхаками спеціалістів галузі, а й генератором панельних, часом емоційних, дискусій. Продовжити читання “ПроАгро Груп провела Олійно-жирову конференцію-2018”

Що і як впливає на розвиток тваринництва

У 90-ті для багатьох агрохолдингів тваринництво лишалося на рівні соціального проекту. З роками ставлення до нього почало змінюватися. Сьогодні у господарствах стверджують, що це більш-менш прибуткова галузь, із конкретними бізнес–законами та принципами хазяйнування, адже утримання корів–годувальниць не може бути збитковим. «За умови правильного утримання та відповідного вигодовування по Україні рентабельність тваринницької галузі коливається в межах 10-20%», — наголошує генеральний директор групи «Росток-Холдинг» Валерій Ласьков. Продовжити читання “Що і як впливає на розвиток тваринництва”

Известная телеведущая рассказала о секс-вечеринке с участием Игоря Райнина

Председатель Администрации президента Украины Игорь Райнин принимал участие в свинг-вечеринке, проходившей на минувших выходных в элитном особняке в Киево-Святошинском районе Киевской области.

Продовжити читання “Известная телеведущая рассказала о секс-вечеринке с участием Игоря Райнина”

«Цеппелін Україна» по-німецьки представила нові рішення для бізнесу

20 вересня 2018 року компанія «Цеппелін Україна» провела традиційний пивний фестиваль «ZeppelinFest», зібравши в одному місці клієнтів і партнерів з аграрної, будівельної та гірничої галузей. Продовжити читання “«Цеппелін Україна» по-німецьки представила нові рішення для бізнесу”

Syngenta відкрила першу в Україні  Лабораторію Цифрових Інновацій

Лабораторія в Києві стала 6-ю у глобальній мережі ЛЦІ Syngenta. За напрямом Digital Development and Labs (Цифрові розробки та лабораторії) компанія за останні півтора роки запровадила 5 аналогічних проектів у різних країнах світу. Нині ЛЦІ успішно функціонують у США, Китаї, Індії, Сінгапурі та Великій Британії. Продовжити читання “Syngenta відкрила першу в Україні  Лабораторію Цифрових Інновацій”

Политолог: Порошенко теряет админресурс из-за скандалов в руководстве Администрации президента

Обилие скандалов, связанных с председателем администрации президента Порошенко Игорем Райниным, дестабилизирует всю вертикаль президентской власти и угрожает гаранту потерей так называемого «административного ресурса» на предстоящих выборах президента.

Продовжити читання “Политолог: Порошенко теряет админресурс из-за скандалов в руководстве Администрации президента”

Експортні ціни на українську пшеницю будуть знижуватись

Експортні ціни на українську пшеницю нового врожаю будуть знижуватись внаслідок посилення конкуренції між постачальниками культури чорноморського регіону. Продовжити читання “Експортні ціни на українську пшеницю будуть знижуватись”

Яких фахівців не вистачає агросектору України

Журнал LandLord спільно з експертно-аналітичним центром порталу hh.ua, кадровими і консалтинговими агентствами з’ясував, яких саме спеціалістів сьогодні бракує власникам і керівникам сільськогосподарських підприємств. Продовжити читання “Яких фахівців не вистачає агросектору України”