Ігор Черкаський розповів про меморандум взаєморозуміння між Держфінмоніторингом та Підрозділом фінансової розвідки Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Держфінмоніторингом та Підрозділом фінансової розвідки Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Продовжити читання “Ігор Черкаський розповів про меморандум взаєморозуміння між Держфінмоніторингом та Підрозділом фінансової розвідки Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії”

У вашій квартирі може прописатися хто завгодно через новий закон

Прописка колись була дуже важливою у житті пересічного українця, адже тільки з її допомогою можна було щосили користуватися певними адміністративними послугами, а гроші і гроші можна було отримати лише з прив’язкою до місця проживання, повідомляє Джерело.

Продовжити читання “У вашій квартирі може прописатися хто завгодно через новий закон”

Кожному українцеві майже 4 тисячі гривень: Приватбанк зробив дуже важливе попередження…

Приватбанк виявив новий вид шахрайства в соціальній мережі Instagram. Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку. Продовжити читання “Кожному українцеві майже 4 тисячі гривень: Приватбанк зробив дуже важливе попередження…”

Як не захворіти на туберкульоз

Туберкульоз – інфекційне захворювання, яке викликається мікобактеріями і передається переважно повітряним шляхом. Воно характеризується запальним процесом з подальшим розпадом в уражених органах, сильною інтоксикацією організму в цілому та особливо тривалим перебігом. Захворюваність на туберкульоз у світі почала знову зростати з початку 90-х рр. ХХ ст. В Україні епідемія туберкульозу зареєстрована з 1995 року. Продовжити читання “Як не захворіти на туберкульоз”

Людина не була причиною вимирання африканської мегафауни

Нове дослідження ставить під сумнів думку про те, що перші пращури людей з інструментами сприяли загибелі великих африканських ссавців впродовж останніх декількох мільйонів років. Продовжити читання “Людина не була причиною вимирання африканської мегафауни”