90% – не варіант: МХП стане повноправним власником словенської птахофабрики

Цього місяця стало відомо, що український агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” придбав 90,69% словенської компанії-виробника м’яса птиці Perutnina Ptuj. Утім, представники МХП зазначають, що мають намір купити 100% акцій словенської фірми вже в 2019 році.

Продовжити читання “90% – не варіант: МХП стане повноправним власником словенської птахофабрики”

Фермер залишав нутрощі тварин просто в лісі на галявині

Під час прогулянки у лісі жителі Полтави знайшли кілька тонн нутрощів свиней та ВРХ. Про “знахідку” повідомили у регіональне відділення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Наразі проводяться заходи з утилізації стихійного звалища відходів тваринництва, повідомляє місцеве видання Коло.

Продовжити читання “Фермер залишав нутрощі тварин просто в лісі на галявині”

Свинина вже не найпопулярніше м’ясо в світі

У 2019 році курятина має стати найбільш споживаним у світі видом м’яса, опередивши свинину, оскільки африканська чума свиней знищила значну частину національного поголів’я в Китаї – країні, що є найбільшим глобальним виробником і споживачем свинини. Це питання стало темою нещодавнього засідання Міжнародної ради з птахівництва (International Poultry Council).

Продовжити читання “Свинина вже не найпопулярніше м’ясо в світі”

Фермери створили туристичний кластер на Львівщині

Тваринники та воїни АТО, які отримали земельні ділянки і започаткували невеликий аграрний бізнес у Пустомитівському районі Львівської області, вирішили об’єднатися в кластер, щоб крім сільського господарства займатися ще й зеленим туризмом. Кошти на створення кластеру фермери отримали від внесків кооперативу, в який вони об’єднались та від міжнародних донорів.

Продовжити читання “Фермери створили туристичний кластер на Львівщині”

Індекс шашлику: на скільки зросла вартість відпочинку на природі

Травневі свята – найпопулярніший час для пікніків. Утім, відпочинок на природі й страви, навіть приготовані своїми руками, стають дедалі дорожчими. На замовлення “Сьогодні” аналітики Української аграрної конфедерації (УАК) розрахували так званий “індекс шашлику”. За рік організувати пікнік стало більш ніж на 8% дорожче.

Продовжити читання “Індекс шашлику: на скільки зросла вартість відпочинку на природі”

В Україну ввозять польську свинину під виглядом сала

За словами голови ради директорів компанії KSG Agro Сергія Касьянова, однією з суттєвих загроз для вітчизняних виробників свинини є неконкурентна поведінка польських імпортерів, які ввозять в Україну м’ясо під виглядом сала.

Продовжити читання “В Україну ввозять польську свинину під виглядом сала”

Скільки МХП заплатив за птахофабрику в Словенії?

Цього року український агрохолдинг, найбільший виробник та експортер м’яса птиці в країні, “Миронівський хлібопродукт” придбав контрольний пакет акцій словенського виробника курятини компанії “Perutnina Ptuj”, що входила до складу SIJ Group. Нещодавно стала відомою сума, яку МХП витратив на розширення потужностей за кордоном.

Продовжити читання “Скільки МХП заплатив за птахофабрику в Словенії?”

Вийшов збірник з рекомендаціями щодо використання вакцин у тваринництві

Європейська платформа, що спеціалізується на відповідальному використанні лікарських засобів у тваринництві (EPRUMA) випустила новий звіт під назвою “EPRUMA: найкращі практики використання вакцин для тварин”.

Продовжити читання “Вийшов збірник з рекомендаціями щодо використання вакцин у тваринництві”

Законопроект про ідентифікацію та реєстрацію тварин розглянуть у травні

Виконувач обов’язків голови аграрного комітету ВР, один з ініціаторів законопроекту про ідентифікацію та реєстрацію тварин (проект ЗУ №9022 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин”) Олександр Бакуменко в четвер, 25 квітня, в коментарі для видання УНН повідомив, що парламентський розгляд законодавчої ініціативи відкладено.

Продовжити читання “Законопроект про ідентифікацію та реєстрацію тварин розглянуть у травні”

Вакцину від АЧС випустять у Болгарії

Департамент сільського господарства США (USDA) та Коннектикутський університет запатентували експериментальну вакцину від африканської чуми свиней. Цього місяця стало відомо, що Служба сільськогосподарських досліджень USDA надала ліцензію на виробництво вакцини проти АЧС міжнародній фармацевтичній компанії “Huvepharma”, головний офіс якої розташований в столиці Болгарії, Софії.

Продовжити читання “Вакцину від АЧС випустять у Болгарії”