Сотні м’ясовиробників прибули на виставку в Китай, не зважаючи на АЧС

Через побоювання щодо поширення африканської чуми свиней дві великі міжнародні виставки свинарства (в США та Чилі) цього року було скасовано. Утім в Китаї, в країні яка зазнала найбільших збитків від АЧС, масштабні міжнародні виставки м’ясної промисловості проводять.

Продовжити читання “Сотні м’ясовиробників прибули на виставку в Китай, не зважаючи на АЧС”

У МХП розповіли про джерела фінансування

Український холдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП), який, крім іншого, є найбільшим виробником та експортером курятини в країні, залучає найбільший відсоток фінансування через єврооблігації. Про це в коментарі для Latifundist.com розповіла фінансовий директор компанії Вікторія Капелюшна.

Продовжити читання “У МХП розповіли про джерела фінансування”

Змінилися вимоги для експорту м’яса в Північну Македонію

З початку нового сезону зміняться вимоги до українських експортерів м’яса та молока до Республіки Північна Македонія, повідомляють у Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Продовжити читання “Змінилися вимоги для експорту м’яса в Північну Македонію”

Розширити виробництво м’ясної ВРХ до 17 тис. голів на рік планує “Агрікор холдинг”

На українському ринку присутньо досить небагато компаній, які займаються вирощуванням м’ясних порід ВРХ. Чотири компанії-лідери галузі разом утримують близько 20 тис. голів м’ясних порід великої рогатої худоби. Утім, найбільший виробник “Агрікор Холдинг”, що входить до групи “Агрейн”, заявляє про розширення поголів’я майже втричі – до 17 тис. голів, уже в найближчі кілька років.

Продовжити читання “Розширити виробництво м’ясної ВРХ до 17 тис. голів на рік планує “Агрікор холдинг””

АЧС поширюється: вірус виявили в Північній Кореї

Про перший випадок африканської чуми свиней офіційно повідомляється в Північній Кореї. Ветеринарні органи КНДР повідомили Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин (МЕБ) про перший випадок африканської чуми свиней.

Продовжити читання “АЧС поширюється: вірус виявили в Північній Кореї”

Європейський ринок свинини: що змінилося за тиждень

Упродовж 22 тижня року у більшості країн Євросоюзу ціни на свиней забійних кондицій були стабільними, а подекуди, навіть спостерігався висхідний рух. Стабілізація відбулася за рахунок збалансованості попиту й пропозиції. Китай має інтерес до європейського ринку, але країна не погоджується на надто високі ціни.

Продовжити читання “Європейський ринок свинини: що змінилося за тиждень”

Польщі не вдається зупинити АЧС через нестачу ветеринарів

З початку року в Польщі скорочувалися темпи поширення африканської чуми свиней, утім в травні знову зафіксували зростання кількості випадків АЧС. Так, з 13 по 19 травня було встановлено 73 випадки захворювання серед диких кабанів, що вдвічі більше, ніж у попередні тижні. Усього з початку року в країні зафіксували 1184 випадки АЧС, 2 з яких – у свиногосподарствах. Фахівці з Єврокомісії, які приїхали, щоб перевірити ситуацію з захворюваністю свиней в Польщі, наголошують: однією з причин поширення вірусу є недостатня кількість ветеринарів у країні.

Продовжити читання “Польщі не вдається зупинити АЧС через нестачу ветеринарів”

Один з найдорожчих видів м’яса виготовляють на Херсонщині

Унікальну південну м’ясну породу великої рогатої худоби, зебу, вирощують в Херсонській області на Державному підприємстві Дослідне господарстві “Асканійське”. Яловичина цієї породи ВРХ – це, так зване, мармурове м’ясо, що завдяки своїм смаковим властивостям високо цінується в світі.

Продовжити читання “Один з найдорожчих видів м’яса виготовляють на Херсонщині”

Наступного тижня ціни на свинину почнуть зростати

Після п’яти тижнів падіння котирувань на свиней забійних кондицій в Україні на ринку почалася відносна стабілізація. Так, упродовж 22 тижня ціни на живець залишались практично незмінними, зазначають в Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ). Середня ціна впала лише на 2%, тоді як минулого тижня вона знизилась на 10%. За прогнозами спеціалістів АМГ, наступного тижня вартість свиней забійних кондицій дещо зросте.

Продовжити читання “Наступного тижня ціни на свинину почнуть зростати”

Відео: Чи можна зробити в Україні прибутковий свинарський бізнес?

На місці старої свиноферми – сучасний комплекс на 400 свиноматок, та 4500 голів товарних свиней. Окупність проекту близько 3 років. А головне – бажання збільшувати поголів’я! Сьогодні! В Україні! І ніхто не бідкається. Ми не могли не поділитися таким мотивуючим відео. І зичимо успіхів цим відважним підприємцям та їх однодумцям!