Український ринок свинини: що змінилося за тиждень

Упродовж 21 тижня року ціни на свиней забійних кондицій в Україні продовжили знижуватись. Вартість живця за тиждень знизилась на 10%, повідомляють в Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ).

Продовжити читання “Український ринок свинини: що змінилося за тиждень”

Фермерам розповіли як запобігти поширенню АЧС

Щоб проінформувати власників особистих селянських господарств та фермерів щодо заходів біобезпеки та біозахисту для недопущення поширенню АЧС, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за фінансової підтримки Агентства зменшення загроз Посольства США в Україні створила спеціальний ролик. У відео розповідається, які наслідки може мати поширення африканської чуми свиней та як цьому запобігти. Ролик створено у рамках Програми зменшення біологічної загрози.

Продовжити читання “Фермерам розповіли як запобігти поширенню АЧС”

Україна почала переговори про експорт свинини до Китаю

Минулого місяця Асоціації тваринників України (АТУ) звернулася до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів із закликом підписати з Китаєм ветеринарний сертифікат для експорту свинини. У відомстві повідомили, що зараз Україна веде офіційні переговори з КНР з цього питання.

Продовжити читання “Україна почала переговори про експорт свинини до Китаю”

У світі зростає попит на кролятину

Обсяг світового ринку м’яса кролика до кінця 2025 року досягне 1,8 млн. тонн, оскільки нинішня тенденція показує: щорічне зростання становитиме в середньому 2,3%, передає видання Euromeat.

Продовжити читання “У світі зростає попит на кролятину”

В Чехії українські фахівці отримали досвід з ідентифікації тварин

Українські та чеські фахівці обмінялися досвідом у сфері регулювання сектору тваринництва. Представники державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” відправились у відрядження до сусідньої країни, не лише для обміну досвідом, а й для налагодження бізнес-зв’язків для торгівлі між країнами.

Продовжити читання “В Чехії українські фахівці отримали досвід з ідентифікації тварин”

Нову м’ясну породу овець виводять на Херсонщині

Інституту тваринництва степових районів “Асканія-Нова” наразі займається селекціонуванням нової української м’ясної породи степових овець. Учені хочуть схрестити вівцю асканійської селекції з двома закордонними породами. Про це повідомляє Latifundist.com з посиланням на прес-службу Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА.

Продовжити читання “Нову м’ясну породу овець виводять на Херсонщині”

Виробники яловичини вважають загрозою популяризацію веганства

Наприкінці травня в Бразилії відбудеться з’їзд Міжнародного альянсу виробників яловичини (IBA). Головною темою зустрічі стане подальша популяризація м’яса ВРХ в світі.

Продовжити читання “Виробники яловичини вважають загрозою популяризацію веганства”

Бразильська курятина повернулась на арабські ринки

Незважаючи на те, що до кінця березня експорт бразильської птиці в арабські країни скорочувався, перший місяць другого кварталу показав, що тенденція змінюється.

Продовжити читання “Бразильська курятина повернулась на арабські ринки”