135 млн доларів на штучному м’ясі заробила американська компанія

У першому півріччі 2019 року американська компанія Bunge, яка є засновником проекту виробництва штучного м’яса рослинного походження Beyond Meat, отримала 259 млн. доларів чистого прибутку. 135 млн. компанії принесло лише виробництво штучних котлет для бургерів.

Продовжити читання “135 млн доларів на штучному м’ясі заробила американська компанія”

МХП продає фабрику з виробництва гусятини та фуа-гра

З іміджевих міркувань найбільший виробник м’яса птиці в Україні агропромисловий холдинг “Миронівський хлібопродукт” має намір продати одне зі своїх підприємств – Снятинську птахофабрику.

Продовжити читання “МХП продає фабрику з виробництва гусятини та фуа-гра”

Через спеку почався масовий падіж птиці на британському підприємстві

На птахофабриці в окрузі Ньютон-он-Трент в Лінкольнширі (Великобританія) загинуло одразу кілька тисяч курей. Причиною масового падежу птиці стала рекордна спека і технічні проблеми на підприємстві.

Продовжити читання “Через спеку почався масовий падіж птиці на британському підприємстві”

Уряд Канади підтримує виробників свинини з метою нарощування експорту

Міністерство сільського господарства Канади має намір інвестувати 6 мільйонів доларів в галузь свинарства з метою диверсифікації та збільшення обсягів експорту канадської свинини на пріоритетних ринках у всьому світі.

Продовжити читання “Уряд Канади підтримує виробників свинини з метою нарощування експорту”

190 тис. тонн птиці експортувала компанія МХП за 6 місяців

На сайті Лондонської біржі з’явився звіт про експортну діяльність української компанії “Миронівський хлібопродукт”, повідомляє видання УНН. Згідно з опублікованими даними, МХП нарощує закордонні продажі м’яса птиці.

Продовжити читання “190 тис. тонн птиці експортувала компанія МХП за 6 місяців”

АЧС продовжує впливати на світовий ринок свинини

За даними дослідження Rabobank, африканська чума свиней продовжує загрожувати світовому ринку свинини не тільки через скорочення виробництва в азійських країнах, але й через невизначеність щодо торгівлі та перспектив виробництва в інших частинах світу.

Продовжити читання “АЧС продовжує впливати на світовий ринок свинини”

Надання субсидій свинарям у Нідерландах відкладають

Уряд Нідерландів вирішив відкласти запровадження програми допомоги для виробників свинини, які можуть припинити свою діяльність. Програму субсидіювання, розроблену для досягнення більш сталого виробництва свинини, доведеться перенести на осінь, а не на серпень, як було передбачено, оскільки її має ще розглянути Єврокомісія.

Продовжити читання “Надання субсидій свинарям у Нідерландах відкладають”

9 тис. свиней знищили в Польщі через АЧС

Представники владних структур Польщі підтвердили інформацію про спалах африканської чуми свиней на фермі з поголів’ям понад 9 тис. тварин. Випадок захворювання зафіксували на підприємстві, розташованому у Вармінсько-Мазурському воєводству. Це найбільший спалах, що коли-небудь виявляли у Польщі.

Продовжити читання “9 тис. свиней знищили в Польщі через АЧС”

Новий рекорд з експорту встановлює конкурент України на ринку птиці

За прогнозами бразильських експортних асоціацій, цього року обсяг закордонних продажів свіжого курячого м’яса має наблизитись до показника до 4,1 млн тонн.

Продовжити читання “Новий рекорд з експорту встановлює конкурент України на ринку птиці”

Ветеринарів ознайомили з новими правилами оформлення документів

Нововведення в систему регулювання галузі тваринництва вимагають нових компетенцій від ветеринарних лікарів. Цього тижня у місті Миргород на Полтавщині пройшли навчання для ветеринарів на тему “Епізоотологія. Звіт про отримання та використання біопрепаратів, оформлення супровідних документів, ідентифікації, роботи в ЄДРВД, роботі офіційних лікарів на забійних підприємствах”.

Продовжити читання “Ветеринарів ознайомили з новими правилами оформлення документів”