Китай вже дістає м’ясо з державних резервів

Китайський уряд вирішив, що стрімке подорожчання свинини, яке спостерігалося в країні протягом останніх місяців, є достатнім приводом для того, щоб почати використовувати м’ясо з державних резервів. Наразі пропрацьовуються схеми інтервенції. Також уряд продовжить стимулювати збільшення імпорту свинини.

Продовжити читання “Китай вже дістає м’ясо з державних резервів”

Держпродспоживслужба Запоріжжя не допустила продаж 36 тонн небезпечної продукції

Як повідомила Держпродспоживслужба на своєму вебсайті, фахівці ветеринарної медицини її підрозділу в Запорізькій області з початку року вилучили з обігу понад 36 тонн продукції тваринного та рослинного походження. Це були туші хворих тварин, зіпсовані, фальсифіковані, без належних документів чи маркування молокопродукти, яйця курячі, рибопродукти, а також рослинні та інші харчові продукти.

Продовжити читання “Держпродспоживслужба Запоріжжя не допустила продаж 36 тонн небезпечної продукції”

Зростання цін на живець свиней в Україні сповільнилося – тижневий моніторинг

Асоціація «М’ясної галузі» (АМГ) зафіксувала сповільнення зростання цін на живець свиней на внутрішньому ринку в Україні. Так, середня ціна протягом останнього тижня літа збільшилася менше ніж на 1%, сягнув позначки 49,1 грн за кг живої ваги. Причому подорожчання відбулося переважно в західному регіоні країни, як реакція на зменшення пропозиції після виявлення АЧС на підприємстві “Галичина-Захід”.

Продовжити читання “Зростання цін на живець свиней в Україні сповільнилося – тижневий моніторинг”

10 зразків їжі з рослинного м’яса, які варто скуштувати

Для тих хто хотів би скуштувати нові більш здорові та екологічні альтернативи традиційному м’ясу, телевізійне шоу Today американської мережі NBC відібрало 10 зразків так званого рослинного м’яса (plant-based meat), вартих уваги. Ці вироби швидко набирають популярності. За даними Nielsen, які були озвучені в шоу, продажі рослинного м’яса зросли протягом 2018 року на 26% і сягнули 800 млн. доларів. Їх вже можна зустріти в ресторанах та магазинах, причому не тільки в США, хоча в Україні їх поки що ніхто не бачив.

Продовжити читання “10 зразків їжі з рослинного м’яса, які варто скуштувати”

Два відомі польські м’ясопереробники можуть об’єднатися

Польська м’ясопереробна компанія Tarczyński зробила умовну пропозицію про придбання частини бізнесу свого конкурента на локальному ринку – компанії ZM Henryk Kania. Деталі пропозиції широкому загалу ще не відомі. Не відома також і запропонована сума, але спеціалісти кажуть, що ця угода може стати найбільшою в польській м’ясній галузі за останні роки.

Продовжити читання “Два відомі польські м’ясопереробники можуть об’єднатися”

В Києві спеціалісти зі всієї Європи обговорять питання ветеринарних лабораторій

В Києві з 28 по 30 серпня 2019 року проходить Тертій регіональний семінар для національних координаторів Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) з питань ветеринарних лабораторій – повідомили в Держпродспоживслужбі. Семінар організований МЕБ за сприяння Держпродспоживслужби та за підтримки Єврокомісії.

Продовжити читання “В Києві спеціалісти зі всієї Європи обговорять питання ветеринарних лабораторій”

Китай може подвоїти імпорт свинини в 2020 році

Різке і суттєве скорочення кількості свинячого поголів’я в Китаї, викликане африканською чумою свиней (АЧС), може призвести до збільшення імпорту свинини до 4,2 млн. тонн. Таку думку висловив Ренато Расмуссен, директор департаменту брокерської компанії INTL FCStone на конференції стосовно перспектив ринку товарів, яка проходила в Сан-Паулу, Бразилія.

Продовжити читання “Китай може подвоїти імпорт свинини в 2020 році”

Імпорт свинини в Україну поки що є найбільшим за останні 5 років

Після сповільнення імпорту свинини в травні-червні, він знову зріс в липні. Таким чином, загальний обсяг імпорту цього м’яса в Україну з початку року залишається найбільшим за останні 5 років – 13,6 тис. тонн (за січень-липень).

Продовжити читання “Імпорт свинини в Україну поки що є найбільшим за останні 5 років”

Болгарія виплатить по 150 євро селянським господарствам, які знищили свиней через АЧС

Болгарське агентство продовольчої безпеки повідомило, що з 1 вересня розпочнеться виплата компенсацій тим господарствам, хто знищив своїх свиней згідно з виданим раніше наказом.

Продовжити читання “Болгарія виплатить по 150 євро селянським господарствам, які знищили свиней через АЧС”

Китай продовжує перекривати імпорт м’яса з США

Минулого тижня в Китаї було анонсовано 10-відсоткове збільшення мит на імпорт свинини та яловичини з США. Цей крок є доволі очікуваним адже країни вв’язалися у торгову війну один проти іншого. Проте даний захід буде також і досить чутливим для обох сторін адже в останні місяці спостерігалося збільшення поставок м’яса зі Сполучених Штатів до Китаю у відповідь на скорочення внутрішнього виробництва свинини в Китаї.

Продовжити читання “Китай продовжує перекривати імпорт м’яса з США”