Китай розширює список постачальників свинини

Під час візиту заступника міністра митної політики Китаю Ху Вей до Фінляндії країни відновили двосторонній договір про експорт свинини. Нова угода має ширший обсяг, ніж попередня: серед іншого, вона дозволяє експортувати охолоджену свинину та розширює асортимент частин туш свиней, які можна ввозити до Китаю. Попередня експортна угода для свинини стосувалася лише замороженого м’яса.

Продовжити читання “Китай розширює список постачальників свинини”

Американці відмовляються від яловичини на користь курки

У Сполучених Штатах скорочується споживання яловичини, яка є традиційно популярним м’ясом в регіоні. Натомість, все більше американців надають перевагу птиці, повідомляє Bloomberg.

Продовжити читання “Американці відмовляються від яловичини на користь курки”

На 9% зросте ринок переробленого червоного м’яса до 2023 року

Очікується, що глобальний розмір ринку переробленого червоного м’яса до 2023 року сягне 668 мільярдів доларів, тобто зросте на 9%. Про це свідчить новий звіт Technavio Research. Зростання попиту на так звану “зручну їжу” є ключовим фактором, що сприяє зростанню галузі.

Продовжити читання “На 9% зросте ринок переробленого червоного м’яса до 2023 року”

Міжнародний День Свиноферми: що запропонують представникам галузі

На 17 жовтня в селі Глеваха Київської області заплановано проведення Міжнародного Дня Свиноферми, одним з організаторів якого є Асоціація “Свинарі України” (АСУ). На подію запрошують представників галузі, ветеринарів, працівників та власників підприємств. Днями в АСУ розповіли, що очікує відвідувачів події.

Продовжити читання “Міжнародний День Свиноферми: що запропонують представникам галузі”

Обсяги імпорту свинини зросли у 10 разів

З 2016 по 2018 рік в Україні скорочувалося виробництво і стрімко збільшувався обcяг імпорту свинини. Так, за 2 роки показники закордонних закупівель зросли в 10 разів, повідомляє Асоціація тваринників України (АТУ) з посиланням на видання УНН та Державну фіскальну службу.

Продовжити читання “Обсяги імпорту свинини зросли у 10 разів”

Якість яловичини будуть перевіряти ДНК-тестами

У Японії високо цінується преміальне м’ясо ВРХ породи кобе. Це мармурова яловичина, для отримання якої тварин вирощують у специфічних умовах. Щоб гарантувати якість цього м’яса та захистити репутацію виробників яловичини преміального сегмента, в Японії вводять новий вид перевірки продукту – ДНК-тестування.

Продовжити читання “Якість яловичини будуть перевіряти ДНК-тестами”

Вимоги до маркування органічних продуктів опублікувала Держпродспоживслужба

В Україні діють спеціальні норми щодо маркування органічних продуктів, утім, законодавчі вимоги щодо регулювання сектору набули чинності нещодавно і виробники нарікали на незрозумілість деяких формулювань. Щоб уникнути неточностей та полегшити роботу виробників органічних продуктів та тих, хто бажає зайняти нішу в цьому секторі, Держпродспоживслужба опублікувала Методичні рекомендації до маркування органічних харчових продуктів та кормів, проект яких було розроблено під час круглого столу “Маркування та торгівля органічними продуктами”.

Продовжити читання “Вимоги до маркування органічних продуктів опублікувала Держпродспоживслужба”

Причини скорочення поголів’я ВРХ в Україні

Уже протягом кількох років поголів’я великої рогатої худоби в Україні скорочується, як у господарствах населення, так і на промислових підприємствах. Утім, на думку фахівців одного з найбільших представників галузі, групи компаній “Укрлендфармінг” (Ukrlandfarming), скотарство в Україні має серйозні перспективи розвитку, за умови підтримки галузі з боку держави.

Продовжити читання “Причини скорочення поголів’я ВРХ в Україні”

АМГ: ціни на свинину мають стабілізуватися вже наступного тижня

Цього тижня свині забійних кондицій в Україні продовжили дешевшати. За даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ), середня ціна на кілограм свинини живою вагою становила 44,45 грн. Зниження котирувань триває вже четвертий тиждень поспіль, утім, аналітики АМГ вважають, що наступного тижня на ринку варто очікувати “штиль” – ціни стабілізуються.

Продовжити читання “АМГ: ціни на свинину мають стабілізуватися вже наступного тижня”

Інструкцію для експорту м’яса в США опублікувала Держпродспоживслужба

Цього тижня на сайті Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів опублікували інструкцію, створену Департаментом сільського господарства США (USDA) для експортерів м’яса та яєць з України.

Продовжити читання “Інструкцію для експорту м’яса в США опублікувала Держпродспоживслужба”