Хто і на яких умовах зможе купити спиртзавод – Тарас Висоцький

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький розповів, хто і за яку ціну зможе купити спиртзавод в рамках приватизації держпідприємства «Укрспирт».
Продовжити читання “Хто і на яких умовах зможе купити спиртзавод – Тарас Висоцький”

Завдяки Китаю Великобританії вдалось наростити продажі баранини в ЄС

Через переорієнтацію експорту на Китай, де спостерігається дефіцит м’яса, виробники баранини з Нової Зеландії 2019 року на 16% скоротили продажі до Франції та Німеччини. Попит на м’ясо овець в країнах ЄС було задоволено в основному завдяки збільшенню обсягів імпорту з Великої Британії.

Продовжити читання “Завдяки Китаю Великобританії вдалось наростити продажі баранини в ЄС”

Був УАЗ, а стала Audi: які автомобілі з’явилися у “слуг народу” за період роботи в Раді

Які автомобілі колекціонують нардепи від фракції “Слуга народу”, і як давно у них з’явилися гроші на таку розкіш, дізнавалася наша журналістка Катерина Соляр.

Продовжити читання “Був УАЗ, а стала Audi: які автомобілі з’явилися у “слуг народу” за період роботи в Раді”

Гончарук доручив посилити заходи з недопущення коронавірусу в Україну

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив посилити оборонні та профілактичні заходи з недопущення занесення і поширення в Україні нового коронавірусу з Китаю. Про це прем’єр написав у своєму Telegram.

Продовжити читання “Гончарук доручив посилити заходи з недопущення коронавірусу в Україну”

Україна надасть Албанії гуманітарну допомогу в зв’язку із землетрусом

Україна планує відправити гуманітарну допомогу Албанії в зв’язку з землетрусом, під час якого постраждали приблизно 2 тисячі осіб.

Продовжити читання “Україна надасть Албанії гуманітарну допомогу в зв’язку із землетрусом”

Зеленський зібрав нараду через тарифи на теплопостачання

Нарада з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення і реалізації програми енергоефективності в житловому фонді під головуванням президента України Володимира Зеленського відбулася сьогодні, 31 січня. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Продовжити читання “Зеленський зібрав нараду через тарифи на теплопостачання”

Гончарук доручив організувати оперативну евакуацію українців з Китаю

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив Міністерству закордонних справ, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Міністерству оборони і Міністерству інфраструктури оперативно розробити план і організувати евакуацію громадян України з Китаю через спалах смертельного коронавірусу. Про це прем’єр написав у своєму Тelegram.

Продовжити читання “Гончарук доручив організувати оперативну евакуацію українців з Китаю”

Діджиталізація на фермі: що приготував AGRО ANIMAL IT Forum 2020

Асоціація тваринників України спільно з компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» проведе унікальний захід, де тваринникам презентують найсучасніші Digital-розробки в управлінні фермами та інновації в годівлі.
Продовжити читання “Діджиталізація на фермі: що приготував AGRО ANIMAL IT Forum 2020”

На 1,5% зросли закупівельні ціни на свинину

Після двох тижнів сезонного спаду цін на свиней забійних кондицій цього тижня на ринку спостерігалась протилежна тенденція. Середні котирування живця зросли на 1,5% до 43,2 грн за кілограм.

Продовжити читання “На 1,5% зросли закупівельні ціни на свинину”

Україна експортуватиме м’ясо та м’ясопродукти до ОАЕ

Ринок ще однієї країни Близького Сходу тепер відкритий для українських виробників м’яса м’ясопродуктів, яєць та продуктів з них. Про узгодження відповідних ветеринарних сертифікатів з владою Об’єднаних Арабських Еміратів повідомили у п’ятницю, 31 січня, в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Продовжити читання “Україна експортуватиме м’ясо та м’ясопродукти до ОАЕ”