Ужгородка

Новини Закарпаття

Через АЧС в Росії оголосили надзвичайний стан

Новий випадок африканської чуми свиней зафіксували в Росії. Заражених свиней виявили у Приморському краї. 1 серпня через АЧС у регіоні оголосили надзвичайний стан.

“В одному з господарств Пограничного району, у свиней виявили АЧС. Наявність вірусу було підтверджено лабораторно. Для запобігання подальшого розповсюдження африканської чуми свиней у регіоні запроваджено надзвичайний стан. У господарстві, де виявили заражених свиней, вирощують близько 70 свиней. Вірус на ферму було занесено в результаті неконтрольованого вигулу тварин. Усіх свиней на господарстві утилізують. Також у зоні небезпеки розповсюдження вірусу вживають необхідних заходів біобезпеки”, – повідомляють російські галузеві ЗМІ.

У липні в Нижньогородській області Росії виявили спалах африканської чуми свиней у диких кабанів. Випадок захворювання зафіксували неподалік від великого господарства з поголів’ям близько 100 тис. свиней.

Африканську чуму свиней у Росії виявили ще 10 років тому, але через посилення заходів біобезпеки промисловості майже вдалося припинити поширення вірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору