Ужгородка

Новини Закарпаття

В грудні на полицях магазинів з’явиться органічна олія без пестицидів

Якщо рафіновану та очищену олію в Україні вже давно і з успіхом виробляють потужні українські агропідприємства, то органічну — здебільшого витискають в домашніх домогосподарствах або роблять невеликими партіями на дрібних фермах. На днях в Диканьці Полтавської області почав роботу перший потужний завод з виробництва органічних масел. Про це повідомляє прес-служба «Укролії».

«Наш завод стане першим в Україні сертифікованим виробником масла за Європейським органічним стандартом. Сертифікацію проводила компанія Organic Standard, що свідчить про визнання відповідності наших продуктів жорстким нормам, які застосовуються до органічної продукції в Європі. З цим сертифікатом ми отримуємо доступ до європейських та світових ринків», — розповів головний технолог підприємства «Укролія-Органік» Сергій Косвінцев.

Процес виробництва масла є безвідходним, ступінь автоматизації — максимальна для такого типу виробництва. Виробники гарантують, що в складі олії не буде пестицидів.

Планується, що підприємство за рік перероблятиме 18 000 тон соняшнику, вироблятиме 7 020 тон органічної олії, 6 750 т соєвого масла, 7 100 тон макухи, 3 000 т лузги соняшника.

Старт продажів органічного масла намічений на грудень 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору