Ужгородка

Новини Закарпаття

США нарощує експорт свинини, попри торгові війни

Американська свинина повертається на світовий ринок, незважаючи на торгові війни з Китаєм та Мексикою. Відповідно до даних, представлених Федерацією експортерів м’яса США, вартість експорту свинини з США за червень була найвищою за останні 14 місяців.

Спостерігався приріст закордонних поставок як за обсягом, так і за вартістю, і досягнув 212 877 тонн, що на 11% більше ніж за той же період минулого року. У вартісному еквіваленті експорт свинини з США у червні склав 569,2 млн доларів (на 12% більше).

Утім за перше півріччя 2019 року продажі свинини були на 2% нижчими, ніж минулого року за обсягом (1,25 мільйона тонн) і на 6% – за вартістю (3,14 млрд. доларів).

Завдяки усуненню 20-відсоткового мита на більшість експорту свинини в Мексику в червні обсяг продажів на цей ринок був найбільшим з січня, а вартість зросла на 13% до 119 мільйонів доларів – найвища з квітня 2018 року.

Також упродовж першого місяця літа було збільшено експорт свинини до Китаю (країни, яка стягує 60-відсоткові мита з американської свинини). Обсяги продажів до цієї країни досягли найвищих позначок за понад три роки – 41 704 тонни (зростання на 123% у порівнянні з минулим роком). У вартісному еквіваленті експорт США до Китаю оцінюється в 88,5 млн доларів (+77%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору