Ужгородка

Новини Закарпаття

Близько 1000 свиней загинули в результаті нещасного випадку в Росії

За останній місяць в Росії виявили два спалахи африканської чуми свиней, унаслідок яких загинуло близько 100 тварин. Утім погана погода та службова недбалість спричинили набагато масштабнішу загибель свиней. Цього тижня внаслідок ураження струмом на свинофермі в Тюменській області Росії загинуло близько тисячі голів свиней.

Місцеві ЗМІ повідомили, що нещасний випадок трапився на одному з комплексів Мічурінський свинарській компанії в селі Седикіно. Під час шквального вітру недалеко від ферми обірвало електричні дроти. Поки спеціалісти намагалися усунути наслідки негоди, дроти лежали на вологій землі, і електричний струм дійшов до корпусу, де перебували тварини. Унаслідок цього близько тисячі свиней загинули. Після розтину жодних інфекційних захворювань у тварин не виявили, зазначив начальник обласного управління ветеринарії Вадим Шульц.

Нагадаємо, 1 серпня в одному з господарств Пограничного району Приморського краю Росії, у свиней виявили АЧС. Наявність вірусу було підтверджено лабораторно. Для запобігання подальшого розповсюдження африканської чуми свиней у регіоні запроваджено надзвичайний стан. У господарстві, де виявили заражених свиней, вирощували близько 70 тварин. Усіх їх утилізували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору