Ужгородка

Новини Закарпаття

Тренінг для ветеринарів стосовно дій у випадку АЧС пройшов у Одесі

У п`ятницю, 9 серпня в Одесі відбувся третій тренінг у рамках проекту “Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні. ІІ етап”. Під час заходу регіональні спеціалісти Держпродспоживслужби та ветеринари аграрних підприємств отримували навички щодо дій у разі виявлення тварин, інфікованих вірусом АЧС.

Навчання було організовано за підтримки Сільськогосподарської та продовольчої організації ООН (ФАО), ЄБРР, Асоціації “Свинарі України”, Держпродспоживслужби та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ).

“Основна ціль тренінгу — розвиток потенціалу з управління спалахом африканської чуми свиней, покращення взаємодії між ветеринарними відомствами різних рівнів та фахівцями свиногосподарств. За сценарієм заняття розігрується ситуація підозри спалаху АЧС на об’єкті N. Учасників тренінгу розділяють на «офіси»: національний, обласний, районний та рівень свиногосподарства. Представники цих робочих підгруп вчаться комунікувати між собою, а також оперативно реагувати на спалах АЧС (ліквідувати хворобу) у разі підтвердження підозри. Цьогоріч симуляції вже відбулися у Івано-Франківській та Чернівецькій областях”, – повідомили в Асоціації “Свинарі України”.

Минулого року схожі тренінги провели в 10 регіонах країни. Тоді навчання пройшли близько 400 спеціалістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору