Ужгородка

Новини Закарпаття

Монголія дозволила експортерам продавати м’ясо до Китаю

У той час, як США намагаються подолати наслідки торгової війни, зменшити розмір мит і відкрити ринок Китаю для експорту м’яса, а європейські країни нарощують продажі свинини в КНР, деякі країни забороняють торгівлю з азійською країною. Так, кілька місяців тому влада Монголії заборонила експорт м’яса до Китаю, утім, у серпні ембарго було знято.

З початку року ціни на м’ясо в Монголії почали різко зростати. Влада обвинуватила в цьому закупівельників з Китаю, які суттєво пожвавили свою активність, тому було вирішено тимчасово заборонити експорт до КНР.

У столиці Монголії відбулося засідання робочих груп монголо-китайської міжурядової комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Монгольську сторону очолив начальник департаменту суміжних країн Міністерства зовнішніх зв’язків Т. Жанабазар, китайську сторону представляла робоча група на чолі з заступником директора Азійського департаменту Міністерства торгівлі Ян Вейчюнь. Під час зустрічі сторони дійшли згоди про скасування заборони на поставки монгольського м’яса в Китай, повідомляє meatinfo.ru.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору