Ужгородка

Новини Закарпаття

Росія знову стала нетто-імпортером свинини

Хоча минулого року Росія експортувала дещо більше свинини, ніж імпортувала, у цьому році закордонні закупівлі зросли і країна знову стала нетто-імпортером цього виду м’яса. З січня по травень 2019 року закордонні закупівлі свинини в РФ (включаючи субпродукти) збільшилися на понад 50%, до 63,6 тис. тонн.

Хоча обсяг експорту також зростав, цього було недостатньо для компенсації зростання імпорту. Таким чином, за перші п’ять місяців цього року Росія імпортувала на 15,3 тис. тонн свинини більше, ніж експортувала.

Найбільш суттєво зріс імпорт з Бразилії, який за перші п’ять місяців цього року досяг 26,3 тис. тонн. Росія вводила ембарго на закупівлю свинини в Бразилії з грудня 2017 року по жовтень 2018 року. Заборону запровадили після того як у м’ясі було виявлено сліди ректопаміну, кормової добавки, дозволеної в Бразилії, але забороненої в Росії.

Також РФ наростила імпорт з Чилі та Аргентини, поставки з цих країн за 5 місяців становили 15,2 тис. та 5,8 тис. тонн відповідно. Однак поставки з Білорусі впали більш ніж на чверть (-4,3 тис. тонн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору