Ужгородка

Новини Закарпаття

Посилено контроль за переміщенням свиней та м’яса на Закарпатті

Минулого тижня на господарстві ТзОВ “Галичина – захід” у Львівській області виявили африканську чуму свиней. На підприємстві ввели карантин. Тим часом у сусідніх регіонах посилили заходи безпеки для запобігання поширенню АЧС. Так, у Закарпатській області посилили контроль за транспортуванням свиней, свинини та м’ясопродуктів.

“Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області посилили заходи контролю за переміщенням живих свиней та продукції із свинини на території області.

На сьогодні фактів, які б підтверджували поширення цієї небезпечної хвороби на Закарпатті, не зафіксовано. Але з метою запобігання появі таких випадків в області і надалі буде продовжуватися здійснення заходів профілактичного характеру”, – повідомили в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що наразі достатньо ефективних методів захисту і запобігання виникненню та поширення вірусу АЧС немає. Однак дотримування правил біобезпеки на господарстві зменшує вірогідність зараження свиней.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору