Ужгородка

Новини Закарпаття

З’явився новий мобільний додаток для оцифрування карти полів

Для сучасних агрономів та фермерів планшет чи смартфон вже давно стали знаряддями праці, адже нові технології дають змогу спростити роботу та швидко отримати дані про стан врожаю. Тому на ринку з’явились фірми, які розробляють програмне забезпечення під потреби агропідприємців.

Заснована англійським фермером фірма-розробник програмного забезпечення для агросектору Field Margin оголосила про підключення до операційного центру John Deere. Таке об’єднання прискорить процес оцифровування карти полів, фермери зможуть «за один клик» імпортувати дані зі свого обладнання у свій обліковий запис fieldmargin, пояснюють у компанії.

За допомогою нового  мобільного додатку агрономи, фермери, підрядники передають повідомлення у операційний центр та обмінюються даними про ферми. Наприклад, користувачі, які помітили ознаки початку зараження цвіллю озимої пшениці, можуть позначити в мобільному додатку точне розташування цієї ділянки і посилатися на карту при подальшому описі ситуації з допомогою нотаток і зображень.

«Це дає змогу швидше та точніше впорядкувати поля, оскільки межі, що зберігаються в Центрі експлуатації John Deere, будуть створені за допомогою системи позиціонування GPS у вашому тракторі або навігаційному обладнанні», — пояснюють розробники додатку.

У фірмі вважають, що імпортування полів — це лише початок і працюють над тим, щоб мати змогу відображати інші дані: включати вихідні датчики механізму (для того, щоб дистанційно слідкувати за рівнем палива, місцем розташування комбайна чи трактора і станом його двигуна), а також вести поточні записи та заповнювати карти врожаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору