Ужгородка

Новини Закарпаття

Права рука Яресько. Новим в.о. голови “Укрзалізниці” може стати Іван Юрик

Укрзалізниця незабаром може отримати нового виконувача обов’язків керівника. Ним може стати член команди ексглави УЗ Євгена Кравцова, права рука ексміністра фінансів Наталії Яресько – Іван Юрик.

Відповідну кандидатуру напередодні нібито підтримала наглядова рада перевізника. Остаточне рішення ухвалюватиме Кабінет міністрів.

У червні 2019 року УЗ оновила склад правління – тоді Юрик очолив стратегічний напрямок із залучення інвестицій і роботи з потенційними інвесторами. До цього з червня 2018 року він був членом наглядової ради Укрзалізниці. Туди його завів одіозний колишній глава УЗ – Євген Кравцов. Як член Наглядової ради, він брав участь у роботі комітетів зі стратегії, фінансів та аудиту. У нього також великий досвід залучення та прямих іноземних інвестицій в Україну.

Колишній заступник міністра інфраструктури, політолог Олександр Кава, сказав в коментарі телеканалу НАШ:

“Ця людина досить довго працювала в держорганах України – і в Міністерстві фінансів, і в інших, був радником різних народних депутатів, і з подачі минулого прем’єр-міністра пана Гройсмана був призначений до наглядової ради УЗ, а потім до правління. На жаль, представники наглядової ради абсолютно не розуміють проблем, з якими стикається ввірене їм державне підприємство. Це продовження поглиблення кризи для цієї компанії, важливої для всієї економіки країни”.

Кравцов, за словами Кави, “привів до цілковитої деградації компанії”.

“При ньому кількість загорянь локомотивів збільшилася в рази, почали горіти поїзда з пасажирами, які знаходилися в вагонах. Раніше, якщо такі випадки відбувалися, люди несли найбільшу відповідальність. При Кравцові це все стало буденним”.

Як повідомляв НАШ раніше, Кабінет міністрів призначив серба Желько Марчека тимчасовим виконувачем обов’язків голови правління “Укрзалізниці”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору