Ужгородка

Новини Закарпаття

Нелегальну вакцину від АЧС поширюють в Китаї

“Сьогодні країни по всьому світу, включаючи Китай, ще не схвалили вакцину проти африканської чуми свиней для продажу на ринку. Всі ліки, що нині поширюються є незаконними”, – заявили в Міністерстві сільського господарства Китаю.

Чиновники Китаю стурбовані тим, що незаконні вакцини проти АЧС можуть спровокувати подальше поширення хвороби. У заяві, опублікованій на початку тижня, Міністерство сільського господарства зазначає, що йому ще належить затвердити будь-яку вакцину і що виробникам препаратів буде заборонено виробляти ін’єкції до легального їх затвердження на ринку.

На думку влади КНР, свиногосподарства, які використовують вакцини проти африканської чуми свиней, можуть бути відповідальними за подальше поширення захворювання. За останні кілька місяців на китайському ринку було виявлено кілька вакцин проти АЧС.

Діяльність, пов’язана з виробництвом, продажем та використанням однієї з цих вакцин, є “серйозною протизаконною поведінкою”, а особам або компаніям, які були причетні до такої діяльності, буде заборонено роботу в цій галузі.

За останні 12 місяців Китай зіткнувся з понад 140 спалахами АЧС, і це призвело до того, що чисельність поголів’я свиней Китаї в липні цього року впала майже на 33% порівняно з тим же місяцем минулого року. Минулого місяця середня ціна на свинину в Китаї становила 4,41 долара за кілограм, що змусило уряд випустити на ринок м’ясні запаси. Аналітики прогнозують зниження поголів’я на 50% вже до кінця року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору