Ужгородка

Новини Закарпаття

Мексика заборонила ГМО-сою в семи штатах

Черговий скандал довкола ГМО-продукції цього разу розгорівся в Мексиці. Так, Головне управління здоров’я тварин Національної служби охорони здоров’я, безпеки та якості сільськогосподарської продукції Мексики (SENASICA) скасувало дозвіл на комерціалізацію генетично модифікованої сої в 7 штатах. Про це йдеться в повідомленні компанії Monsanto, передає Reuters.

Monsanto пояснила в своїй заяві, що дозвіл було відкликано з невиправданих юридичних і технічних причин. Компанія заявила, що вживатиме необхідних заходів для захисту своїх прав і фермерів, які користуються їхніми технологією, але не уточнила як.

Посадовці SENASICA поки що не коментують ситуацію. Мексиканська газета Reforma посилається на документ в якому йдеться про те, що дозвіл було відкликано у зв’язку з виявленням генетично модифікованої сої компанії Monsanto «в місцях, де вона не повинна перебувати».

Monsanto відкидає цей аргумент, сказавши у своїй заяві, що влада не провела аналіз того, як соя була посіяна.

Скасування використання ГМО-сої стосується штатів: Тамауліпас, Сан-Луїс-Потосі, Веракрус, Чьяпас, Кампече, Юкатан і Кінтана-Роо і автоматично означає юридичне призупинення дозволу виданого в 2016 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору