Ужгородка

Новини Закарпаття

Три українські підприємства зможуть експортувати яловичину до Китаю

У червні делегація з Китаю здійснила оцінку системи державного контролю за виробництвом м’яса ВРХ в Україні. Представників КНР задовольнила якість вітчизняної яловичини та виробничі процедури на українських підприємствах. Це було підготовчим етапом для початку експорту м’яса ВРХ до Китаю. Тепер компетентні органи КНР затвердили перелік підприємств, які можуть постачати яловичину до азійської країни.

“Наразі до зазначеного переліку внесені три потужності з виробництва замороженого м’яса яловичини, але процес триває, і до Держпродспоживслужби продовжують надходити заявки на відкриття китайського ринку для інших українських виробників. Можливість експорту української яловичини на китайський ринок вивчалася ще з 2016 року. За цей час відбулося ряд переговорів, зустрічей, місій і візитів представників Держпродспоживслужби, українського і китайського посольств, компетентного органу КНР, урядових делегацій, зокрема Мінагрополітики та Мінеконорозвитку”, – зазначили в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Компаніям, які також мають намір почати експорт яловичини до КНР, слід звертатись до Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби ([email protected]).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору