Ужгородка

Новини Закарпаття

Близько 8 тис. свиней знищили через АЧС на Філіппінах

Філіппіни – це остання з азійських країн, де виявили спалах африканської чуми свиней. Тварин з підозрою на АЧС ідентифікували ще в серпні. Зразки біоматеріалу хворих свиней відправили до закордонних лабораторій. Цього тижня надійшов офіційний результат досліджень – АЧС на Філіппінах підтвердили.

Результати випробувань, проведених у Великобританії, виявилися позитивними для 14 зразків із 20 відправлених.

Збільшення масштабів падежу свиней та кількості забитих тварин у провінціях Різал та Булакан наприкінці серпня викликала занепокоєння у місцевих представників влади. Уряд Філіппін створив групу для розслідування ситуації. Зібрані зразки крові були відібрані у загиблих свиней та відправлені в лабораторії за кордоном.

За даними урядових джерел, на уражених територіях було знищено 7416 свиней, тоді як у звіті МЕБ згадується про 7952 свиней. Країна є восьмим за величиною світовим виробником свинини, а галузь свинарства тут оцінюється у 5 мільярдів доларів. Після підтвердження наявності АЧС Міністерство сільського господарства Філіппін посилило заходи щодо карантину тварин та безпеки харчових продуктів, заборонивши перевезення живих тварин та м’ясних продуктів без спеціального дозволу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору