Ужгородка

Новини Закарпаття

Нове маркування для молочних продуктів та яловичини вводять в Данії

У ЄС дедалі більше уваги приділяють питанням сталого сільськогосподарського виробництва, яке практично не наносить шкоди довкіллю та враховує вимоги щодо благополуччя тварин. Один зі шляхів задоволення запиту споживачів на такі “сталі” продукти та стимулювання виробників покращувати стандарти – це введення відповідного маркування.

У Данії вже кілька років діє маркування для позначення рівня добробуту тварин – Animal Welfare. Ще з 2017 року ця позначка (від одного до трьох зелених сердечок, у залежності від стандартів благополуччя на підприємстві) почала застосовуватися для свинини, а в 2018 – для курятини.

З 2020 року данські споживачі також матимуть змогу купувати молочні продукти (вершкове масло, йогурти, молоко), телятину та яловичину з таким же маркуванням.

Варто зазначити, що кількість сердечок на знакові Animal Welfare – це не лише рівень благополуччя тварин (кількість місця на фермі, відведеного для однієї тварини, способи годування, випасу і т.д.), а й рівень цін. Тому ті покупці, для яких добробут тварин має значення, повинні бути готовими платити більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору