Ужгородка

Новини Закарпаття

Опубліковано вимоги для експорту продуктів тваринництва у желатинових капсулах до Туреччини

У Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомили про нові вимоги до українських експортерів, які продають продукти рослинництва і тваринництва до Туреччини.

“Міністерство сільського та лісового господарств Республіки Туреччина оприлюднило вимоги до експорту продукції рослинного або тваринного походження, що містяться у желатинових капсулах, які експортуються з України до Турецької Республіки. Ознайомитися з вимогами щодо ввезення до Туреччини продукції можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби у рубриці “Міжнародне співробітництво” – “Вимоги країн світу”, – зазначають у Держпродспоживслужбі.

Також нещодавно Міністерство сільського та лісового господарств Республіки Туреччина оприлюднило вимоги щодо ввезення живих тварин та продуктів тваринного походження. Утім експорт до Туреччини може взагалі виявитися під загрозою. Так, минулого місяця тваринники з цієї країни закликали владу припинити імпорт худоби та підтримати їх бізнес. Несприятливі економічні умови посилили інфляцію, а разом з цим і виробничі витрати турецьких фермерів, тому зараз вигідніше закуповувати ВРХ та овець за кордоном. Якщо вимоги турецьких фермерів буде виконано, українські експортери великої та малої рогатої худоби втратять важливий ринок збуту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору