Ужгородка

Новини Закарпаття

Росії та Китаю заборонили експорт ВРХ до Білорусі

Нещодавно Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ) повідомила, що в Синцзян-Уйгурському автономному районі Китаю та в Тюменській області Росії було виявлено випадки вузликового дерматиту великої рогатої худоби. У зв’язку з цим Білорусь ввела обмеження на імпорт ВРХ з КНР та Росії.

Варто зазначити, що заборона діє не лише на ввезення живих тварин. З 10 вересня введено тимчасові обмеження на ввезення з зазначених регіонів великої рогатої худоби та інших сприйнятливих тварин, яловичини, м’яса великих парнокопитних, іншої сировини скотарства, мисливських трофеїв та ін.

Нагадаємо, у серпні Білорусь також тимчасово обмежила ввезення живих свиней, а також м’ясопродуктів із Львівської області України через виявлених в регіоні тварин, заражених африканської чуми свиней. Заборона стосуватиметься окрім свійських свиней також зоопаркових та циркових тварин вразливих видів, свинини (в тому числі м’яса диких кабанів), іншої харчової свинарської сировини та продуктів переробки, шкіряної, рогокопитної та кишкової сировини, щетини, мисливських трофеїв отриманих від тварин вразливих видів, іншої продукції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору