Ужгородка

Новини Закарпаття

До гасіння лісових пожеж у Зоні відчуження та Житомирської області залучено понад 1800 рятувальників

На території Чорнобильської Зони відчуження та Житомирської області триває ліквідація лісових пожеж. До гасіння залучено понад 1800 людей.

Про це повідомили у прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що станом на 7:00 25 квітня у Зоні відчуження та безумовного відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. 

Основні зусилля спрямовані на локалізацію двох осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’яника в осередках, пройдених вогнем.

“Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково п’ять шляхопрокладачів ЗСУ. Інженерною технікою створено 949 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1069 осіб та 250 одиниць техніки, у тому числі три літаки АН-32П та три вертольоти”, – йдеться у повідомленні. 

За даними ДСНС, у Житомирській області станом на 7:00 25 квітня пожежі у лісових масивах Овруцького району локалізовані. Рятувальники надають допомогу працівникам лісових господарств із гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини у Виступовицькому та Словечанському лісництвах. До гасіння залучено 637 осіб та 91 одиниця техніки.

Окрім того, поблизу села Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва триває гасіння окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини. До гасіння залучено 163 особи та 30 одиниць техніки, в тому числі три літаки та один вертоліт.

Нагадаємо, що поліцейські посилили патрулювання на території Овруцького району, у тому числі у Зоні відчуження, та здійснюють моніторинг ситуації щодо пересування громадян та появи незнайомців.

Як НАШ повідомляв раніше, у Києві планують відкрити десять пунктів прийому засобів індивідуального захисту, щоб згодом їх утилізувати.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору