Ужгородка

Новини Закарпаття

40 тис. свиней утилізують в Росії через АЧС

Новий випадок африканської чуми свиней зафіксували у Росії. Хворих тварин помітили 7 вересня на одному з підприємств у Новгородській області.

Федеральний дослідницький центр вірусології та мікробіології у Володимирській області перевірив зразки крові хворих свиней. Результати лабораторного аналізу підтвердили наявність у тварин вірусу АЧС.

На підприємстві, де виявили хворих свиней, запроваджено карантин. Задля запобігання подальшому поширенню вірусу було ухвалено рішення про знищення 40 тис. голів свиней.

Місяць тому в Росії виявили ще один випадок африканської чуми свиней, щоправда, не такий масштабний. Заражених свиней виявили у Приморському краї. 1 серпня через АЧС у регіоні оголосили надзвичайний стан. Випадок стався в одному з господарств Пограничного району. Наявність вірусу було підтверджено лабораторно. Для запобігання подальшого розповсюдження африканської чуми свиней у регіоні запроваджено надзвичайний стан. У господарстві, де виявили заражених свиней, вирощують близько 70 свиней. Вірус на ферму було занесено в результаті неконтрольованого вигулу тварин. Усіх свиней на господарстві утилізують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору