Ужгородка

Новини Закарпаття

Японія скасує мита на ввезення яловичини з США

Представники влади Японії заявили, що мають намір підписати з США двосторонню угоду про експорт. Якщо буде досягнуто домовленостей з цього приводу, Японія частково або повністю скасує мита на ввезення американської яловичини. Раніше схожу угоду було підписано з Євросоюзом.

Наразі мита на експорт м’яса ВРХ в Японію для американських виробників складають 33,5%. Навіть у разі підписання нового договору про торгівлю з США, мита будуть скасовуватись поступово, повідомило японське видання Nikkei. Також Токіо планує скасувати додаткові тарифи на ввезення американських вин.

Угода між країнами може бути підписана вже найближчим часом – під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, яка пройде вже цього місяця.

Цього тижня влада Китаю також заявила про намір знизити мита на імпорт свинини зі Сполучених Штатів. Наразі тарифи на ввезення м’яса свиней зі Сполучених Штатів до КНР сягають 72%. Планам знизити мита, оголошеним китайськими чиновниками, сприяв підвищений попит на свинину на внутрішньому ринку, оскільки ситуація з АЧС в країні скоротила національне поголів’я свиней в Китаї скоротилось більш ніж на третину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору