Ужгородка

Новини Закарпаття

До кінця року інвестиції в сільське господарство досягнуть 70 млрд грн

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій в АПК України залишаються власні кошти підприємств та організацій і складають понад 76% від загальної вартості. Про це повідомив провідний науковий співробітник відділу інвестиційного і матеріально-технічного забезпечення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», Микола Кисіль, передає Latifundist.

Загалом протягом 2017 року капітальні інвестиції в сільське господарство складають 70 млрд грн. Кошти, вкладені в розвиток сільського, лісового та рибного господарства в січні-вересні 2017 р збільшилися проти відповідного періоду минулого року на 36,7% і склали 40,98 млрд грн.

«Хоча темп приросту капітальних інвестицій в аграрне виробництво в січні-вересні 2017 був досить високим, проте в порівнянні з відповідним періодом минулого року, коли приріст капіталовкладень у галузь склав 62,8%, він помітно знизився. Такий характер динаміки цього показника типовий для післякризового періоду, коли інвестори спочатку активно реалізують відкладені під час кризи інвестиційні проекти, а потім їх інвестиційна діяльність набуває стабільного характеру », — повідомив Микола Кисіль.

За його словами, в сільське господарство інвестовано більше, ніж в харчову промисловість. У розрахунку на одну гривню капітальних інвестицій в харчову промисловість в сільське господарство було вкладено 3,17 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору