Ужгородка

Новини Закарпаття

Навчання для українських ветеринарних інспекторів проведуть французькі експерти

Цього тижня в Києві відбулася зустріч української та французької делегацій у рамках меморандуму про співробітництво між Ліонською ветеринарною школою, Держпродспоживслужбою України та Білоцерківським національним аграрним університетом (БНАУ).

Під час заходу, зокрема, обговорювався процес адаптації українського законодавства до норм Євросоюзу у сферах безпечності харчових продуктів, ветеринарії, фітосанітарії.

“Наталі Герсон, директор Національної ветеринарної школи Французької Республіки Інституту вищої освіти та досліджень в галузі харчових продуктів, здоров’я тварин, сільськогосподарських наук та навколишнього середовища (VetAgroSup), наголосила на готовності співпрацювати та ділитися досвітом з питань підготовки ветеринарних інспекторів в рамках меморандуму про співробітництво між Ліонською ветеринарною школою, Держпродспоживслужбою України та БНАУ. Так, французькі колеги запропонували допомогу в організації навчання для ветеринарних інспекторів та презентували пропозиції щодо навчання українських фахівців на міжнародних навчальних курсах у Ліонській ветеринарній школі. Учасники зустрічі обговорили подальші кроки для організації ефективного навчання ветеринарних лікарів з метою включення їх у систему післядипломної освіти”, – повідомили у Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору