Ужгородка

Новини Закарпаття

Азійські країни ускладнюють доступ до ринків свинини

Хоча кілька країн Азії відчутно постраждали від африканської чуми свиней, вони не поспішають відкривати свої ринки для широкого кола постачальників. Так, Китай достатньо довго зволікав зі зниженням тарифів на імпорт американської свинини, а Філіппіни цього тижня ввели обмеження на ввезення цього виду м’яса з трьох країн.

Через спалахи АЧС, про які повідомили М’янма, Південна Корея та Сербія, імпорт свинини з цих країн до Філіппін заборонено. Таким чином, кількість країн, для яких влада Філіппін ввела обмеження, досягла 22. Крім трьох вищезгаданих експортерів, ввезення свинини заборонили з Бельгії, Болгарії, Камбоджі, Китаю, Чехії, Гонконгу, Угорщини, Лаосу, Північної Кореї, Латвії, Молдови, Монголії, Польщі, Румунії, Росії, ПАР, України, В’єтнаму та Замбії.

Крім того, митному персоналу доручено посилити операції з контролю багажу в портах, аеропортах та на кордоні, щоб запобігти ввезенню зараженої свинини чи продукції з неї.

Уперше африканську чуму на Філіппінах виявили близько місяця тому. З того часу довелося утилізувати більше, ніж 7 тис. голів свиней. Країна суттєво посилила заходи біозахисту та контролю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору