Ужгородка

Новини Закарпаття

Надмірна пропозиція курятини на світовому ринку провокує зниження цін

Відповідно до останнього звіту Rabobank, експортери м’яса птиці мають урегулювати постачання, щоб уникнути зниження цін і нестабільності на глобальному ринку курятини.

Основними проблемами є тривала ситуація із надмірним постачанням на багатьох світових ринках, таких як ЄС, США та Південна Африка. Насправді лише уражені хворобами тварин Китай, Мексика та Бразилія (завдяки поєднанню скорочення пропозиції та покращеному попиту на експорт) працюють досить добре. Інші ринки страждають від надмірної пропозиції.

Таким чином, більш урегульовані поставки повинні стати ключем до підвищення прибутковості світової галузі птахівництва в другому півріччі 2019 року.

У цей період на ринку очікується пожвавлення, пов’язане з АЧС та підвищенням цін на свинину й інші види м’яса. “Споживачі почнуть замінювати свинину на більш доступну курятину. Утім ця тенденція не буде тривалою”, – стверджує Нан-Дірк Малдер, старший аналітик м’ясного ринку в Rabobank.

Китай купує порівняно невеликі обсяги птиці на світових ринках – в основному це субпродукти, ноги та крила. Філе переважно не цікавить китайських імпортерів, і хоча попит на це м’ясо на місцевому ринку може зрости, зростання імпорту не передбачається, тому що, згідно з даними звіту, різниця в цінах занадто велика.

Країни, які мають доступ до ринків Китаю та В’єтнаму, які постраждали від АЧС, побачать деякі позитивні зрушення, але слабкий світовий попит на філе залишається ключовим питанням для глобальних компаній, оскільки для багатьох галузей промисловості це є основним джерелом прибутків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору