Ужгородка

Новини Закарпаття

Малех Віталій Петрович: допомога хлопцям на сході потрібна як ніколи

В даний час Україна знаходиться в непростій ситуації. Військові дії на Сході впливають на життя та долю мешканців того району. На тлі багаторічних бойових дій, жителі окупованих міст, воїни АТО, люди, які проживають в прифронтовій зоні, потребують матеріальної підтримки. Багато співвітчизників реально оцінюють серйозність становища, надають посильну допомогу воїнам, мирним жителям. Малех Віталій Петрович, спільно з Малех Ларисою самостійно займаються збором посилок, проводять організацію благодійних заходів.

Допомога не є разовою, відправка посилок, відвідування зон АТО, надання реальної допомоги «на місці», проводиться на постійній основі, 1-2 рази на місяць. Посилки складаються з продуктів харчування, необхідних речей. Таким чином, виявляється, нехай невеликий, але вагомий внесок в процес поліпшення ситуації в зоні бойових дій.

Чому важлива допомога від кожного, – Малех Віталій Петрович

Існує думка, що в зоні АТО потрібен різний вид допомоги. Медикаменти, провізія – найбільш необхідні позиції в списку. Багато волонтерів, в тому числі, Малех Віталій, добре знайомі з потребами військовослужбовців та мирних жителів, тому займаються збором та відправкою саме такої допомоги.

Малех Віталій Петрович
Малех Віталій Петрович

Малех Віталій Петрович, спільно з дружиною Малех Ларисою, спочатку, займалися відправкою разової допомоги. Поступово, стало зрозуміло, що допомога потрібна на постійній основі. Тоді було прийнято рішення займатися збором та відправкою посилок на регулярній основі. Тому сімейна пара Малех стала щомісяця вносити посильний внесок, забезпечувати підтримку військових та мирних жителів в зоні АТО.

Віталій Малех про те, яка ситуація сьогодні

Малех Віталій та Малех Лариса два рази в місяць відправляють посилки в зону військових дій. До складу входять продукти харчування, одяг, необхідні та важливі кожен день предмети в складних умовах. Крім цього, Малех Віталій Петрович, Малех Лариса активно долучають до благодійної діяльності численних знайомих, родичів, друзів. Вміст посилок призначається також і мирним жителям, які проживають в зоні військових дій. Малех Віталій та Малех Лариса займають не тільки активну життєву позицію, вони вважають своїм обов’язком надавати допомогу жителям, які опинилися в складних умовах, людям, які ціною власного життя, захищають Україну.

Трохи про благодійність Малеха Віталія Петровича

Збір та відправка посилок – не єдина допомога, що надається Малех Віталієм і Малех Ларисою. Вони прагнуть залучити до цієї діяльності інших людей, тим самим пробують надати допомогу максимальній кількості людей. Крім цього, Віталій Петрович Малех займається організацією заходів, метою яких є привернення уваги громадськості до існуючих проблем. Не так давно, Малех Віталій організував та успішно провів у Львові благодійний концерт.
Захід присвячувався дітям, чиї батьки загинули в зоні військових дій. Основна мета заходу – не тільки подарувати радість й позитивні емоції дітям, а й надати практичну допомогу.

Так, кожна дитина отримала подарунок, що запам’ятається, була надана матеріальна допомога. До організації свята Малех Віталій та Малех Лариса залучили Асоціацію АТО Львова, Канадську діаспору. Концерт супроводжувала радісна атмосфера, що підняло настрій та стало приємним сюрпризом не тільки для дітей, а й для дорослих. Програма благодійного концерту включала розважальну програму для дітей. Організація та проведення були на високому рівні, тому учасники отримали позитивні емоції. Їх щира радість зворушила організаторів, що стало хорошою мотивацією для подальшої роботи з проведення аналогічних заходів для дітей та дорослих, які постраждали від військових дій на Сході країни, на всій території України.

Крім розважальної частини, вручення подарунків, дітей та дорослих чекало святкове частування, приємні, несподівані сюрпризи. Весела, невимушена атмосфера підвищила настрій усім присутнім, навіть самим сором’язливим.
Віталій Малех зізнався, що участь в організації та проведенні свята стала для нього честю, і він має намір в подальшому не зупинятися на досягнутому успіху. Він зазначив, що благодійні концерни повинні проходити постійно, щоб кожна дитина, змогла відчути підтримку з боку громадськості, відчути себе частиною великої сім’ї в будь-який, навіть дуже непростій, ситуації.

Підведення підсумків

Допомога мирним жителям та військовим, які перебувають в зоні АТО – комплексне, непросте, важливе завдання для кожного українця. Регулярна, нехай і невелика допомога, яку надають Малех Віталій та Лариса – відмінний приклад для всіх жителів країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору