Ужгородка

Новини Закарпаття

У Данії спростять законодавство щодо благополуччя тварин

У Данії існує близько 50 різних законів, що регулюють забезпечення благополуччя тварин. Наявність такої кількості різних документів ускладнює роботу галузі та призводить до колізій і тривалих бюрократичних процедур. Щоб уникнути плутанини та спростити роботу тваринників, влада країни, зокрема міністр продовольства Данії Могенс Дженсен, планує скоротити кількість законів, які регулюють добробут тварин до 20.

Чітка мета нового закону, пропонованого міністром, – зменшити кількість законів та нормативно-правових актів у цій галузі, щоб і фермери, і ветеринари, і громадяни мали менше роботи з паперами.

“Ми повинні пред’являти великі вимоги до добробуту тварин у Данії. Незрозуміле законодавство не повинно перешкоджати настільки важливим питанням їх охорони та захисту”, – говорить Могенс Дженсен.

Новий Закон про охорону тварин об’єднує вимоги 11 старих законів із супровідними нормами. За словами чиновників, законопроект є кульмінацією роботи Міністерства навколишнього середовища та продовольства щодо створення більш простої, зрозумілішої та узгодженої правової структури у галузі тваринництва.

Джерело: Новини про м’ясо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору