Ужгородка

Новини Закарпаття

Волинський експеримент: фермер зібрав 120 тонн органічних кавунів

Отримувати високі врожаї баштанних культур можна не лише на півдні України. Це довів Василь Сидорук із Волинської області. У своєму господарстві в селі Мирин Ковельського району з площі 2 га фермер зібрав 120 тонн органічних кавунів.

Про це повідомляє Seeds.

Вирощуванням кавунів Василь Сидорук зайнявся цього року вперше. Розсаду висадив у червні, а в липні вже почав збирати врожай. Загалом вдалося отримати 120 тонн. Реалізовував продукцію оптом по 2–3 грн/г, на ярмарках продавав по 4–4,5 грн.

На запитання, чи вдалося отримати прибуток, фермер відповів: «Витрати, зокрема й на органічні добрива, окупилися – ще й заробив трохи».

Василь Сидорук стверджує, що за смаковими якостями волинські кавуни не поступаються херсонським – не менш солодкі. Як для першого року вирощування, фермер задоволений результатом. Надалі планує продовжувати цим займатися, випробовуватиме нові сорти.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Дунайський аграрій», яка вже кілька років вирощує на Одещині органічні овочі, фрукти, зернові та технічні культури, представила нову продукцію – органічні кавуни у формі куба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору