Ужгородка

Новини Закарпаття

Висоцький пригрозив росіянам за купівлю української землі

В уряді збираються конфіскувати земельну ділянку, якщо її власником стане росіянин. Таку заяву зробив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

Про це повідомляє biz.liga.net.

Проєкт закону про обіг землі в Україні мають подати на розгляд Парламенту до 1 жовтня. Наразі йде активне обговорення механізмів запровадження земельного ринку і зокрема тих пунктів, що стосуються гарантування національної безпеки країни.

Законопроєкт передбачає, що кожен покупець української землі (компанія або громадянин) має пройти перевірку на предмет походження бенефіціарів. Також планується постійний моніторинг власників землі.

Покупця перевірятиме за всіма реєстрами спеціальне програмне забезпечення. Якщо воно не виявить перешкод, то моніторинг це питання зніме. Якщо ж моніторинг покаже, що громадянин Росії або російська компанія стали власником українських угідь, то придбану ними земельну ділянку конфіскують.

Landlord раніше повідомляв про те, що 20 вересня Мінекономіки оприлюднило законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору