Ужгородка

Новини Закарпаття

Пристайко вважає, що скандал навколо розмови Трампа і Зеленського шкодить Україні

Глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що Україні не вигідно бути втягнутою у внутрішню політику США напередодні президентських виборів. Про це повідомляє РБК-Україна.

За словами Пристайко, Україна була втягнута в американську політику ще з початку каденції президента США Дональда Трампа.

“Менше, чого б ми хотіли, це бути втягнутими у внутрішню політику США напередодні їхніх виборів. Особливо, це стало очевидно з нашими виборами власними, які пройшли без втручання. Президент Зеленський так і сказав президенту Трампу, що “я обрався і багато людей підтримали мене, і запорукою цього була тільки можливість законного проведення виборів без впливу ззовні”. І, як він сказав Трампу, “не можу уявити, щоб хтось із українців намагався втручатися в чужі вибори, тим більше в вибори в США”, – сказав Пристайко.

Він також заявив, що будь-які розслідування в країні повинні вестися без втручання уряду.

“Ми намагаємося пояснити, що це розслідування, яке повинні вестися і по Burisma і по будь-яким іншим компаніям вони повинні відбуватися без втручання уряду. Вони повинні бути справедливими. Результат, який в цьому розслідуванні буде – це буде той результат, який ми представляємо. І не ми як уряд, а ми як наша судова система і наша прокуратура, які повинні цим займатися”, – заявив Пристайко.

Як раніше повідомляв НАШ, Україна може почати спільне з США розслідування можливого тиску Трампа на Зеленського.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору