Ужгородка

Новини Закарпаття

Цвітна капуста в Україні за листопад подорожчала більш, ніж в 2 рази

Протягом останнього місяця ціни на цвітну капусту в Україны зросли більш ніж вдвічі. Про це повідомляє портал “Інфо-Шувар”, посилаючись на дані власного моніторингу цін найбільших гуртових ринках країни.

На початку місяця цвітна капуста в середньому коштувала в межах 6 грн/кг. А на початку грудня ціновий показник на цей овоч досягнув позначки 12-17 грн/кг (0,37-0,53 EUR/кг).

На найбільшому оптовому ринку Західного регіону “Шувар” цвітна капуста 4 грудня на торгових майданчиках пропонується за ціною 12-16 грн/кг. Трохи вища стартова ціна на капусту на ринку “Столичний” у Києві — 13-15 грн/кг. Схожий ціновий показник на дану продукцію був зафіксований і на ринку “Нежданний” у Херсонській області — 14-15 грн/кг.

Для порівняння, в сусідній Польщі цвітна капуста сьогодні коштує в середньому майже на 30% дорожче, ніж в Україні. На гуртовому ринку “Броніше” у Варшаві ціна на цвітну капусту, станом на 4 грудня 2017 року, була зафіксована в межах 0,60-0,70 EUR/кг.

Слід зазначити, що рік тому ціни на цвітну капусту в Україні протягом листопада переважно тримались на стабільному рівні і почали зростати тільки в останні дні місяця. Втім, сьогодні ціна на цвітну капусту в Україні перебуває практично на тому ж рівні, що і в аналогічний період минулого року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору