Ужгородка

Новини Закарпаття

Пристайко заявив, що відведення сил в районі сіл Петрівське і Золоте було відкладено: причина

Глава Міністерства іноземних справ України Вадим Пристайко завив, що в зв’язку з порушенням перемир’я відведення сил в районі села Петрівське і Золоте на Донбасі було відкладене.

Про це він повідомив під час брифінгу, трансляцію вів НАШ.Максі-ТВ.

Міністр зазначив, що розведення військ повинне початися на сьомий день після того, як на конкретній ділянці не відбувається обстрілів, але члени НВФ кілька днів тому обстріляли Золоте.

“Сьогодні мало розпочатися розведення. Про це домовилися в Мінську. На жаль, були обстріляні кілька днів тому і Петрівське і Золоте. Наше рішення було про те, що розведення починається на 7 день після того, як на конкретній ділянці не відбувається обстрілів. Саме тому нам треба тепер чекати, поки відбудуться наступні 7 днів, які повинні довести, що сторони готові до подальших кроків, таких як розведення”, – підкреслив Пристайко.

Як повідомляв НАШ раніше, українська сторона Спільного центру з контролю і координації в суботу, 4 жовтня, зафіксувала факт мінометного обстрілу населеного пункту Золоте-4, де має відбутися розведення сил і засобів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору