Ужгородка

Новини Закарпаття

Порушення земельного законодавства виявлено при половині перевірок Держгеокадастру

Самовільне зайняття ділянок, нецільове використання угідь, зняття родючого шару ґрунту – ці та інші порушення вимог земельного законодавства виявлено в результаті майже кожної другої перевірки використання земель, проведеної територіальними органами Держгеокадастру.

Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

Загалом у вересні територіальні органи Держгеокадастру здійснили 2219 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, із них у 1005 випадках встановлено порушення.

За виявлені порушення – самовільне зайняття земельних ділянок, нецільове використання земель та зняття родючого шару ґрунту – у вересні було нараховано 5,29 млн грн відшкодування, з яких 62% (3,29 млн грн) було відшкодовано в добровільному порядку.

Серед порушень було виявлено й такі, що містять ознаки злочину. Зокрема в Херсонській області зафіксовано нецільове використання землі на площі 77,58 га Каховським лісовим господарством (вирощували сільгоспкультури на землях, відведених під лісове господарство). За цим фактом нараховано 624,5 тис. грн відшкодування, а директора притягнуто до адміністративної відповідальності.

Landlord раніше повідомляв про те, що розвиток агросектора в Україні на 12% залежить від ефективності роботи Держгеокадастру.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору