Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський підписав указ про спрощення перетину КПВВ на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розглянути питання спрощення в’їзду та виїзду осіб і переміщення товарів на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Відповідний указ №738/2019 був опублікований на сайті АП у понеділок, 7 жовтня.

“Кабінету Міністрів України невідкладно вжити заходів щодо: опрацювання питання про спрощення в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій”, – йдеться в документі.

Згідно з указом, Кабмін також повинен організувати надання на контрольних пунктах в’їзду/виїзду медичної допомоги і допомоги в пересуванні осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Президент також доручив уряду виконати ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування державного значення H-21 Старобільськ – Луганськ – Кришталевий – Макіївка – Донецьк (на ділянці Старобільськ – Щастя) і Т1306 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

Як раніше писав НАШ, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Кремль має деякий вплив на самопроголошені “ДНР” і “ЛНР”, але не може вплинути на відведення сил на Сході України.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору