Ужгородка

Новини Закарпаття

Епіцентр К завершив угоду із придбання частки активів «Сварог Вест Груп»

У власність «Епіцентр» перейшли корпоративні права ТОВ «Хмельницьк-Агро», яке входило у «Сварог Вест Груп»

Група компаній «Епіцентр К» успішно завершила угоду з придбання частки активів «Сварог Вест Груп» у Хмельницькій області, придбавши корпоративні права ТОВ «Хмельницьк-Агро». Про це повідомили у пресслужбі «Епіцентр К»

У результаті приєднання нових активів загальна площа земель, що знаходяться в обробітку сільськогосподарських підприємств «Епіцентр», збільшилася майже на 40% – до 160 тис га, а обсяги посівних площ на території Хмельницької області в структурі агрохолдингу досягли 45%.

За словами керівника аграрного напрямку холдингу Василя Мороза, найближчим часом компанія зосередиться на інтеграції нових активів в єдину систему сільськогосподарського виробництва «Епіцентр Агро» та продовжить працювати над покращенням операційної ефективності. Одним з пріоритетних завдань визначено збільшення обсягів експорту вирощуваного зерна та подальша розбудова елеваторного господарства.

Читайте: Робімакс-Агро перейшло у власність компанії «Епіцентр К»

«У наступному маркетинговому році завдяки активній розбудові елеваторної інфраструктури на Хмельниччині, що здійснюється паралельно зі збільшенням земельного банку, експорт зерна власного врожаю може вирости на 40-50% – до 1-1,1 млн тон», – зазначила заступник керівника «Епіцентр Агро» з елеваторного напрямку «Епіцентр К», керівник відділу трейдингу Світлана Нікітюк.

Так, було розпочато будівництво нового маршрутного елеватора на території Антонінського ХПП у Красилівському районі, придбаного разом з активами «Хмельницьк-Агро».

Крім розвитку елеваторного напрямку,«Епіцентр Агро» переглянув структуру посівних площ на нових кластерах у Хмельницькій області. Асортимент з 15 сільгоспкультур, які вирощувалися там раніше, скорочений вдвічі на користь зернових та олійних.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що АМКУ дозволив «Епіцентр К» придбати частку у статутному капіталі ТОВ «Хмельницьк-Агро».

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору