Ужгородка

Новини Закарпаття

54 млрд євро на зниження викидів СО2: Німеччина стає на захисту клімату

Кабінет міністрів Німеччини затвердив проект пакета заходів щодо захисту клімату. Нова програма буде найбільшою з усіх кліматичних пакетів, що впроваджувалися в країні дотепер. Зокрема на зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу до 2023 р. з бюджету виділять 54 млрд євро.

Про це повідомляє Європейська правда.

Проект документа з основними положеннями нового пакета, спрямованого на запобігання змінам клімату, було прийнято урядом 25 вересня. Щоб нова програма почала діяти, мають бути внесені поправки в низку законів. Також багато деталей розробленої програми потребують вдосконалення. Зокрема наразі ще вирішується, яку суму компенсуватимуть покупцям електроавтомобілів.

Партія «зелених» вважає розроблений кліматичний пакет недостатнім і закликає уряд до більш жорстких заходів. Для перевірки результатів роботи, спрямованої на запобігання змінам клімату в Німеччині, щорічно скликатиметься експертна рада.

Landlord раніше повідомляв про те, що уряд Німеччини готує законодавчу базу для заборони використання пластикових пакетів і одночасно здійснює конкретні заходи щодо зменшення використання пластику.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору