Ужгородка

Новини Закарпаття

Open Agribusiness: Євген Осипов розкрив секрет підвищення ефективності агробізнесу

Із впровадженням ІТ-технологій у господарство можливості аграріїв зростають в рази. Одне із таких інноваційних рішень – онлайн-платформа Open Agribusiness, яку започаткувала компанія «Кернел». Програма відкриває для фермерів потужні перспективи.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Landlord розповів генеральний директор компанії «Кернел» Євген Осипов під час конференції SUP Agro Day, яка проходить сьогодні в Києві.

Open Agribusiness – це перша в Україні комунікаційна платформа, призначена  для спілкування та нетворкінгу сільгоспвиробників. З її допомогою партнери «Кернела» можуть стежити за результатами і врожайністю на полях всіх учасників програми, що дає необхідну мотивацію для розвитку свого виробництва.

Як розповів Євген Осипов, «Кернел», застосовуючи технологію Big Data, ділиться своєю ексклюзивною інформацією зі своїми партнерами. При цьому конфлікт інтересів не виникає, оскільки компанія зацікавлена в тому, щоб її партнери виробляли більше продукції.

«Наше завдання в тому, щоб вони (партнери) виробляли більше товару і були ефективнішими. У нас немає мети їм щось продати. У нас є ціль – купити в них товар і завести у свою систему. Чим ефективніше вони працюють, тим більше в них товару, і тим краще ця система наповнюється», – пояснив гендиректор.

За словами Євгена Осипова, в компанії «Кернел» вірять в історію побудови довгих взаємовідносин, оскільки вони передають своїм партнерам унікальні знання, як краще вести виробництво, які технології застосовувати. Також для учасників програми є можливість отримати фінансування.

Як відзначив Євген Осипов, щоб підвищити ефективність господарства  сьогодні багатьом фермерам не вистачає:

  • коштів;
  • знань, як зробити краще;
  • можливості купувати дешевше необхідні ресурси для виробництва.

Усім цим «Кернел» може ділитися зі своїми партнерами. Тобто учасники  Open Agribusiness мають можливість:

  • отримати вчасно фінансування і розраховувати на нього щороку;
  • отримати доступ до ресурсів за тими оптовими цінами, за якими їх купує «Кернел»;
  • отримати інформацію про нові технології.

«Все, що ми робимо сьогодні, – це на велику перспективу», – наголосив Євген Осипов.

Landlord раніше повідомляв про те, що в рейтингу 200 найприбутковіших компаній України із агропідприємств лідирують Кернел, Епіцентр К, МХП та Нібулон.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору