Ужгородка

Новини Закарпаття

Укравіт працюватиме з аграріями напряму – Віталій Ільченко

 «Укравіт», найбільший український виробник ЗЗР і мікродобрив, поступово відходить від реалізації своєї продукції через дистриб’юторів, переконуючись у суттєвих перевагах роботи напряму зі споживачами. За таких умов компанія надає аграріям не лише продукт, а також сервіси і технології.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Landlord розповів власник групи компаній «Укравіт» Віталій Ільченко під час конференції SUP Agro Day, яка проходить сьогодні в Києві.

Реалізація ЗЗР

Прямі продажі продукції не через дистриб’юторів, а безпосередньо споживачеві, безумовно, більш ефективні – як для компанії-виробника, так і для аграріїв.

Для фермерів ця співпраця дає можливість отримати якісний продукт, уникнути ризику купівлі підробки, при цьому «Укравіт» забезпечує своїх споживачів не лише продуктом, а також сервісами і технологіями.

«Дистриб’ютор не буде ретранслювати твої цінності, які ти хочеш донести аграріям», – пояснює Віталій Ільченко.

Для компанії пряма співпраця із сільгоспвиробниками також має суттєві переваги, оскільки, за словами Віталія Ільченка, ризик роботи з аграріями набагато нижчий за ризик роботи з дистриб’ютором. Виробнику складно контролювати використання коштів дистриб’ютором, немає гарантії, що продавець не стане просувати замість оригінального продукту дешеві підробки, немає гарантії, що дистриб’ютор не зникне з ринку.

Через те що зараз у дистриб’юторів скоротилася маржа, вони йдуть на певні поступки, аби збільшити прибутки, відзначив власник «Укравіт».

Утилізація ЗЗР

Укравіт першим в Україні почне утилізувати непридатні для використання пестициди. У березні 2019 р. компанія виграла тендер UNIDO (Організації ООН з промислового розвитку) з реалізації української частини проекту «Скоординоване управління видаленням озоноруйнівних речовин і стійких органічних забруднювачів в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії».

Як розповів Віталій Ільченко, за цим проектом перше обладнання мають поставити на підприємство в листопаді цього року, тоді ж буде обладнана перша лінія. Наступного року очікується суттєво доповнити завод устаткуванням з переробки небезпечних для довкілля речовин. Тобто фактично запуск лінії з переробки непридатних ЗЗР планується у 2020 році.

Landlord раніше повідомляв про те, що Мінюст зареєстрував наказ МОЗ щодо гігієнічних нормативів та регламентів безпечного застосування засобів захисту рослин. Цей документ завершує процес державних випробувань і дає можливість розпочати держреєстрацію ЗЗР.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору