Ужгородка

Новини Закарпаття

Суд відмовився розглядати позов братів Кличко до “1+1”

Подільський райсуд Києва відмовився розглядати позов міського голови Віталія Кличка та його брата Володимира проти телеканалу “1+1” про захист честі і гідності.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Подільський райсуд Києва залишив без розгляду мій і брата позов до каналу 1+1, щодо захисту нашої честі і гідності. Позов ми подали через брудну брехню і маніпуляції, які телеканал регулярно вивалює на глядачів”, – написав Кличко.

Він висловив здивування, що “у правовій державі громадяни звертаються в суд, а суд дивним чином ухиляється від виконання своїх функцій”.

“Тим більш, після того, як суддя спочатку намагається взяти самовідвід у справі. Але скажу одне: я добиватимуся справедливості. Брехуни рано радіють. Нові позови будуть”, – пообіцяв мер Києва.

Нагадаємо, в кінці липня Віталій Кличко заявив, що вони з братом Володимиром подали в суд на телеканал “1+1”. Він зазначив, що генеральний директор телеканалу Олександр Ткаченко зацікавлений у звільненні глави КМДА, щоб зайняти цю посаду, що позначається на ангажованості сюжетів каналу.

Як раніше писав НАШ, мер Києва та глава КМДА Віталій Кличко вважає, що законопроект № 2143-3 про столицю суперечить інтересам киян.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору