Ужгородка

Новини Закарпаття

Кулеба: Угода по Донбасу і мир з Росією – різні речі

Досягнення домовленостей щодо врегулювання ситуації на тимчасово окупованій території Донбасу не варто розцінювати як встановлення миру з Росією.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Дмитро Кулеба на зустрічі з бізнес-спільнотою в понеділок, 7 жовтня.

“Чи залишиться Крим, агресія Росії проти України почалася з окупації Криму, незаконною. Донбас, угоду по Донбасу і мир з Росією – це різні речі”, – сказав Кулеба.

Він зазначив, що українці повинні бути реалістами і чітко усвідомлювати, що Росія і надалі буде намагатися заважати Україні в розвитку.

“Стратегічна мета Росії – розворот України, наша стратегічна мета – продовження (євроінтеграційного – прим. ред.) курсу. Це як ваші конкуренти, їх мета – задавити вас на ринку, але це не означає, що ви будете сидіти, склавши лапки, і говорити: окей, задавили – так задавили. Кожен веде свою гру, і тут сили асиметричні”, – зазначив Кулеба.

Як раніше писав НАШ, президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розглянути питання спрощення в’їзду та виїзду осіб і переміщення товарів на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору