Ужгородка

Новини Закарпаття

Пологівський ОЕЗ на міжнародній виставці Олійно-жирова індустрія: передові технології та висока якість

Днями в Києві, в міжнародному Експоцентрі, відбулася Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «Олійно-жирова індустрія». Щорічно до участі в заході долучаються компанії з України, Росії, Німеччини, Угорщини, Китаю, Чехії, Білорусі та інших країн.

Свої вироби на виставці представив один із найбільших у Європі переробників олійних культур – «Пологівський олійноекстракційний завод», частка на ринку України якого складає понад 12%. Споживачам добре відома його продукція під торговими марками «Славія» та «Смачна крапля». Так, зокрема, на експозиції Пологівський ОЕЗ презентував рафіновану соняшникову олію (дезодорована виморожена (пресова) марки «П»), нерафіновану соняшникову олію (невиморожена (перший та вищий ґатунки)), соєву олію (нерафінована, гідратована) олію з підвищеним вмістом олеїнової кислоти (нерафінована соняшникова олія, середньо та високоолеїнова) ті ін. Уся продукція Пологівського ОЕЗ характеризується високою якістю, яку їй забезпечує застосування передової технології захисту олій інертними газами.

Крім того, гостям виставки Пологівський ОЕЗ пропонував додаткові функції, що включали:

  • використання власної торгової марки клієнта на етикетках
  • наклеювання персоналізованого стікера на пляшку та/або ящик
  • персоналізація формату картонного ящика для крупних замовлень
  • використання ПЕТ-преформ більшої щільності
  • додаткове додавання в олію вітаміну E та/або вітаміну A

Також з урахуванням розгалуженої програми заходу, яка передбачала конференції, семінари, конкурси та дегустації, відвідувачі мали змогу ознайомитися з насіннєвим матеріалом, засобами захисту рослин, сировиною, сучасним обладнанням, передовими технологіями з виробництва та зберігання масло жирової продукції. У рамках же наукових конференцій гості отримали корисні знання за різними тематичними напрямками: від енергозберігаючого обладнання й відновлюваної енергетики до технологічних процесів виробництва олії та перспектив розвитку олійножирової промисловості в Україні.

Раніше повідомлялося, що Пологівський ОЕЗ отримав 50 нових вагонів – зерновозів.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору