Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський оприлюднив декларацію про доходи та витрати за 2019 рік

Президент Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік.

Повідомляється, що доходи Зеленського та членів його родини у 2019 році склали 28 602 468 грн, до бюджету було сплачено податків на суму 3,6 млн грн. 

Згідно з декларацією, сума одержаної президентом зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн. Зокрема, у 2019 році родина президента отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) загальною сумою 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн.

Президентом було задекларовано понад 4,4 млн грн, які були отримані від продажу нерухомого майна в місті Києві. Крім того, родина Зеленських здійснила продаж корпоративних прав усіх дванадцяти українських підприємств родині Сергія Шефіра на суму 246 тисяч 144 гривні. Також дружина президента отримала позику від Сергія Шефіра у розмірі 5 млн грн, яка була повернута до кінця звітного року. 

Володимир Зеленський навесні 2019 року позбувся акцій компанії Green Family LTD, усіх чотирьох торгових марок, які були зареєстровані у Російській Федерації, а також корпоративних прав у іноземних компаніях Vilhar Holdings Limited та Aldorante Limited.

Варто зазначити, що Володимир Зеленський залишається власником великої кількості торгових марок. Так, у 2019 році були зареєстровані дві торгові марки “Слуга народу” на його ім’я.

За даними Компанія PricewaterhouseCoopers, вартість торгової марки “Вечірній квартал” становить 48 млн 810 тис. грн., “Розсміши коміка” склала 14 млн 650 тис. грн. На підставі цього Зеленський отримав роялті від використання торгових марок у сумі 5 млн 48 тис. грн. 

Володимир Зеленський витратив у 2019 році 11,5 млн грн як внесок до виборчого фонду кандидата в президенти України. А на оплату консультативних послуг компанії PricewaterhouseCoopers витрачено 567 875 гривень.

Як НАШ повідомляв раніше, Міністр інфраструктури Владислав Криклій у своїй декларації у пункті “сім’я” не вказав, що одружений.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору